22:13, 16 Лютого 2021

Голова Волиньради приймав громадян у телефонному режимі

Прийом громадян організували у телефонному режимі, аби дотриматися вимог карантину, який досі діє в державі через пандемію коронавірусу.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Волиняни зверталися до Григорія Недопада з проханнями вирішити житлові проблеми, за наданням матеріальної допомоги на лікування, щодо питань  транспортного сполучення.

Зокрема,  житель с. Липляни Луцької територіальної громади Микола Нижник клопотався  про інтереси всієї громади цього села та просив вирішити питання перевезень з Липлян до Жидичина за зручним для мешканців графіком.

Григорій Недопад запевнив, питання буде врегульоване в межах Луцької територіальної громади.

Таку ж відповідь отримала голова садово-городного товариства “Світоч” Людмила Ядюк, яка вболіває за те, щоби дачники мали можливості добратися до своїх наділів, а також за пільгові перевезення пенсіонерів і ветеранів.

Зателефонував голові облради   скульптор і відомий квітникар Василь Рижук. Він шукає фінансової підтримки для реалізації проекту “Квітучий прапор України”. Нагадаємо, митець упродовж багатьох років вирощує чорнобривці та декоративні соняшники обабіч волинських доріг. Запевняє, що 90 % роботи виконує сам і просить допомогти фінансами реалізувати свою більш грандіозну ідею.

Голова облради Григорій Недопад порадив панові Рижуку звернутися з офіційним проханням до управління культури, з питань релігій та національностей ОДА, аби посадовці додали проект “Квітучий прапор України” до Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області.

Він вважає, що ідею можна було би реалізувати до 30-річчя Незалежності України в комплексі з іншими заходами.

Між тим, у Василя Рижука є ще один мистецький проект, приурочений до 150-річчя з Дня народження Лесі Українки. Він готовий створити скульптурну композицію з персонажів драми-феєрії “Лісова пісня”. Просить владу визначитися з локацією та фінансуванням. Григорій Недопад рекомендує скульптору провести відповідні консультації з профільним управлінням та побажав йому і надалі працювати задля  промоції Волині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: