22:37, 11 Серпня 2020

Голова Волиньради провела прийом громадян у телефонному режимі

Сьогодні, 11 серпня, голова обласної ради провела особистий прийом громадян за посередництвом телефонної «гарячої лінії».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

В обласній раді започатковано нову форму роботи зі зверненнями краян у зв’язку з карантинними обмеженнями. Крім того, Ірина Вахович наразі перебуває на самоізоляції та працює дистанційно.

Упродовж години звучали різного роду запитання, адресовані голові обласної ради. Чимало запитань стосувались вирішення житлових проблем громадян. Так, лучанка Ганна Конік розповідає, що її багатодітна сім’я ось уже 8 років перебуває на квартирній черзі Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». За її словами, наразі її родина шоста в черзі, втім наприкінці серпня вони більше не зможуть претендувати на отримання житла, адже її чоловіку виповниться уже 36 років. Ірина Вахович пообіцяла своє сприяння у вирішенні житлової проблеми цієї родини, втім вона зауважила, що затверджена обласною радою соціально-економічна Програма забезпечення молоді житлом у Волинській області на 2019-2023 роки, як і більшість інших, не фінансуються у повному обсязі у зв’язку із  необхідністю виділення значної суми коштів з обласного бюджету на боротьбу із поширенням коронавірусної інфекції в області. Разом з тим, голова облради порадила Ганні Конік  скористатись можливістю отримання компенсації на будівництво або придбання житла поза межами обласного центру за посередництвом “Регіональної комплексної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» у Волинській області на 2018 – 2020 роки”, адже на реалізацію заходів цієї програми обласною радою цьогоріч уже виділено понад  5 мільйонів гривень.

Звертались громадяни із приводу вирішення інфраструктурних питань, які їх турбують. Мешканець обласного центру Іван Кардаш зателефонував до голови обласної ради з проханням допомогти в облаштуванні дороги до дачного масиву “Вишенька”, що знаходиться на території Липинської ОТГ. За дорученням Ірини Вахович відповідне звернення для його вирішення буде адресоване профільному департаменту облдержадміністрації.

Крім того, волиняни звертались до Ірини Вахович з проханням про надання матеріальної допомоги на боротьбу із важкими недугами та на лікування.

Нагадаємо, відсьогодні телефонна “гаряча лінія” стане традиційною і відбуватиметься щовівторка з 11:00 до 12:00 години. Поставити свої запитання ви можете за номером телефону Волинської обласної ради (0332) 77-83-03.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: