20:22, 27 Травня 2020

Голова Волиньради проінспектувала санаторій «Пролісок»

Голова обласної ради із робочим візитом відвідала санаторій матері і дитини «Пролісок».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Ірина Вахович мала на меті провести тристоронню зустріч із Грем’яченським сільським головою Наталією Мельник та директором  КП «Санаторій  матері  і  дитини  «Пролісок» Оксаною Бугайчук, щодо подальшого використання водолікувального корпусу, що на території оздоровниці.

Нагадаємо, його було зведено в рамках реалізації проекту «Розвиток співробітництва в галузі санаторно-курортного туризму на польсько-українському прикордонні», який втілювався в життя за Програмою транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013».

«Сьогодні виникли певні юридичні неузгодженості щодо подальшого використання водолікувального комплексу. Цей проект вдалося реалізувати завдяки участі Грем’яченської сільської ради, яка взяла на себе всі етапи його реалізації, а також приймання-передачу уже готового об’єкту. За умовами участі у проекті це могла зробити лише некомерційна структура, а відтак санаторій такої змоги не мав. Однак ми ж розуміємо, що тут використовуються усі комунікації, що належать санаторію і будувався цей комплекс головно заради того, щоб волинська оздоровниця розширила спектр послуг, які може надавати своїм клієнтам», – зауважила Ірина Вахович.

В результаті перемовин сторонам вдалось сісти за стіл переговорів у ході яких вони обговорили подальший хід співпраці та досягли певних конструктивних домовленостей.

«Я дуже вдячна сьогодні усім, адже ми знайшли компроміс та узгодили спільну точку зору подальшого використання цього водолікувального корпусу. Ми попередньо домовились про те, що будемо укладати довгостроковий договір з пільговою оплатою, тобто за 1 гривню на рік. Відтак цей об’єкт, як цілісний майновий комплекс буде передаватися в оренду санаторію «Пролісок» терміном на 49 років. Для Волині це досить правильне рішення і всі від цього виграють. Санаторій знаходиться на території Грем’яченської сільської ради і я сподіваюсь, що і в подальшому між ними буде гарна співпраця , адже це запорука розвитку цієї територіальної громади, зокрема, та Волині в цілому», – резюмувала  Ірина Вахович.

У ході робочого візиту голова обласної ради також проінспектувала тутешню систему теплопостачання, водопостачання, водовідведення та каналізування. Крім того, вона оглянула територію оздоровниці та ознайомилась із тутешньою інфраструктурою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: