09:10, 03 Березня 2020

Голова Волиньради пояснила, чому ліквідовують КП «Освіта»

Збитки зростають щороку, підприємство не платить за оренду: голова обласної ради пояснила, чому планують ліквідувати КП «Освіта» у Луцьку.

Про це пише у «Фейсбук» голова Волинської облради Ірина Вахович, яка зареєструвала проект рішення про ліквідацію комунального підприємства.

«Спробую донести об’єктивну інформацію про ліквідацію магазину «Освіта». Багато нарікань, критики, образ…

Але є об’єктивність. І так…

1) Підприємство «Освіта» є обласним комунальним;

2) майно підприємства в орендні, тобто воно не володіє власними площами;

3) підприємство з 2016 року є збитковим; збитки зростають щороку… (звітність додаю);

4) Підприємство не платить за оренду приміщення взагалі. А вартість оренди в цьому місяці буде щонайменше 52 000 грн. 174 м2 х 300 грн. Розрахувати збитки, якби підприємство сплачувало оренду, неважко;

5) місто неодноразово зверталось в обласну раду про вивільнення площ;

6) підприємству було запропоновано перейти на власні площі обласної ради по вул. Винниченка, зроблено ремонт на кошти бюджету, однак керівництво підприємства вирішило не переходити і подало кошторис на ліквідацію.

Такі реалії. На сайті облради проект рішення про закриття магазину розміщено за процедурою. Попереду – низка перемовин, засідання майнової комісії, купа непорозумінь і нових образ, і результат – голосування на сесії обласної ради, який поки невідомий. Ось такі реалії. Хотілося б, щоб громадська думка формувалась не емоціями, а об’єктивністю», – пише Ірина Вахович.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: