10:51, 31 Січня 2019

Голова Херсонської ОДА закликав правоохоронців перевірити заяву батька загиблої Катерини Гандзюк

Голова Херсонської обласної держадміністрації Андрій Гордєєв заявив, що звернувся до правоохоронців з проханням перевірити факти щодо вбивства радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк, про які нещодавно заявив батько загиблої. 

Про це пише “Громадське” з посиланням на повідомлення прес-служби ОДА.

«Вчора я звернувся до правоохоронних органів: генерального прокурора України, голови Служби безпеки України та міністра внутрішніх справ України з проханням перевірити викладені у зверненні батька (Катерини Гандзюк – ред.) факти», – зазначив Гордєєв.

Він також закликав вжити заходів, якщо факти із заяви батька Гандзюк не підтвердяться.

«У випадку, якщо заява Віктора Гандзюка (батька Катерини – ред.) не містить ніяких правдивих фактів, прошу в межах компетенції вжити заходів для встановлення осіб, причетних до «формування політизованої» думки Віктора Михайловича Гандзюка і її подальшого поширення», – зазначив голова Херсонської ОДА.

Він вимагає притягнути цих людей до відповідальності «за спонукання до вчинення батьком Катерини завідомо неправдивих свідчень, поєднаних з обвинуваченням у тяжкому чи особливо тяжкому злочині».

Раніше Гордєєв заявляв що батьківське горе використовують в політичних маніпуляціях.

У своєму виступі на засіданні Тимчасової слідчої комісії 29 січня батько Катерини Гандзюк згадав Гордєєва як людину, яка тісно співпрацює з організатором вбивства своєї доньки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: