19:25, 25 Травня 2020

Голограма привида та експозиція лицарства: у Старому місті Луцька реалізують унікальний проект

У Луцьку реалізують унікальний історичний проект, який вразить лучан та гостей міста і стане улюбленим місцем для проведення дозвілля.

Про це повідомляє перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад у «Фейсбук».

«Днями оглянули стан реалізації проекту «Нове життя старого міста…», в рамках якого у Луцьку реставрують цінні історичні локації. Зараз тривають роботи в підземеллях, які дивують незвичною цегляною кладкою, численними ходами, де знайдено нові цікаві артефакти. Зокрема, нещодавно виявили підземні кімнати, про які немає жодних історичних даних. Що приховано в цих кімнатах – ще тільки належить з’ясувати. Окрім підземель, реставрується вежа князів Чарторийських, оборонна стіна й підвали.

У відновлених пам’ятках для відвідувачів буде створено велику кількість захоплюючих локацій, серед яких — експозиція лицарства та середньовічних часів, створення воскової фігури монаха та голограми привида. За допомогою сучасних технологій туристи зможуть побачити, як комплекс пам’яток виглядав у минулому. Вже зараз, на стадії реконструкції, відвідування підземель справляє неабияке враження. А після відкриття нового історичного комплексу уся його територія дивуватиме відвідувачів і стане однією із найважливіших історичних принад нашого міста.

Реалізація настільки масштабного проекту стала можливою завдяки залученню європейських грантових коштів у сумі 1,034 мільйона євро в рамках проекту «Нове життя старого міста: ревіталізація пам’яток історико-культурної спадщини Любліна та Луцька», який впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Дякую за співпрацю і величезний обсяг проробленої роботи начальнику управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради Вікторія Гомонець, менеджеру проекту Олегу Парфенюку, усім, хто беруть участь у відновленні історико-культурної спадщини нашого міста», – пише він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: