19:51, 31 Травня 2022

Гіркополонківська школярка перемогла на Міжнародному турнірі з дзюдо

28 травня у румунському місті Бакеу відбувся Міжнародний турнір з дзюдо. Цього разу на п’єдесталі знову майорів прапор України – золоту медаль турніру виборола 12-річна Анна Нестерук з Гіркої Полонки (тренер – Аліна Бондарєва).

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Дівчина виступала у категорії 48 кг, змагаючись із суперницями віком 14 років. Анна, як завжди, продемонструвала хорошу підготовку та завзяту боротьбу і зуміла вибороти «золото» турніру.

«Зазначимо, що це далеко не перший успіх юної дзюдоїстки на міжнародній арені. Нещодавно Анна посіла друге місце на Міжнародному турнірі з дзюдо на призи олімпійської чемпіонки Аліни Думітру.

Вітаємо юну спортсменку та її наставницю! Бажаємо ще більше високих досягнень та нових спортивних рекордів! Пишаємося, що навіть у такий нелегкий час ви прославляєте нашу державу на світовій спортивній арені», – йдеться у повідомленні.