11:46, 16 листопада 2018

Герої анімаційного фільму вийдуть на сцену у Луцьку

З екранів кінотеатрів – у реальний світ: цієї осені герої анімаційного фільму «Викрадена Принцеса» вийдуть на сцену у Луцьку. Руслану і Людмилі, Нестору і Хом’яка, Чорномор і Князю Володимиру стало тісно на екрані. Цієї осені герої улюбленого українцям мультфільму відправляться підкорювати реальний світ і стануть ще ближче до глядача!

Вистава відбудеться 24 грудня у драмтеатрі імені Т. Г. Шевченка.

Мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» вийшов на екрани 7 березня цього року і став безперечним хітом українського кінопрокату. Уже в перший уїк-енд фільм подивилися 285 784 глядачів, а його бокс-офіс склав 21 489 581 гривень, встановивши новий рекорд для фільмів українського виробництва. Права на показ фільму придбали понад 50 країн, і зараз «Вкрадена принцеса» продовжує підкорювати глядачів в інших країнах і на далеких континентах – на сьогоднішній день фільм побачили в кінотеатрах більш 1 000 000 чоловік, а в Болгарії, Хорватії та Боснії і Герцеговині він тримається в прокаті вже 20 тижнів!

У постановці буде багато пригод, магії, гумору і хорошої музики. Сюжетною основою вистави стала історія, покладена в основу мультфільму: бродячий актор Руслан і київська принцеса Мила випадково зустрілися на вулицях стародавнього Києва і полюбили один одного, але щастя закоханих порушила поява злого чаклуна Чорномора, який викрав принцесу. Руслан разом з друзями і помічниками пускається в погоню за викраденою принцесою, щоб довести, що справжня любов – сильніша магії.

Детальніше за посиланням – https://www.facebook.com/events/504105280000005/.

Квитки можна придбати :

– каса “TikhonocAgency” (стадіон «Авангард» зі сторони Меморіалу);

– каса Драмтеатру;

– бар «П’ятниця» (проспект Волі 17);

https://kasa.in.ua/vikradena-princesa-u-lucku;

https://lutsk.karabas.com/ua/vikradena-princesa-9;

Організатор події: Івент-агенція “Tikhonov сoncert and event agency”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: