11:15, 22 Липня 2020

Геращенко прокоментував, чому спецпризначенці прибули вже після затримання терориста у Луцьку

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що спецназ використав світлошумові гранати і БТР після затримання, «щоб придушити волю» луцького терориста.

Спецназ використовував світлошумові гранати і бронетранспортер після затримання Максима Кривоша, який майже 12 годин утримував заручників в автобусі в центрі Луцька, щоб «психологічно придушити волю злочинця». Про це заявив заступник глави МВС Антон Геращенко в коментарі телеканалу 1 + 1, пише «Liga.net».

Відповідаючи на питання про те, чому спецназ почав діяти після затримання Кривоша, Геращенко заявив: «Методика проведення спецоперацій, природно, має свої особливості. Зокрема, не було відомо, не зібралася чи ця людина підірвати гранату, або ж зробити які-небудь інші дії, тому що під одягом у нього могла бути інша зброя, яка не була б помітна диванним експертам на відстані».

«Тому ухвалили рішення, щоб психологічно подавити волю злочинця через те, щоб були створені постріли, шумові ефекти, щоб була пригнічена його … щоб він точно не зробив нічого поганого», – резюмував Геращенко.

Раніше опублікували відео, на якому зафіксовано, що Кривош відпустив всіх людей, після чого спокійно вийшов з автобуса. Минула майже хвилина, перш ніж до нього підійшли правоохоронці і, швидко обшукавши, наділи на нього наручники, після чого поклали на асфальт обличчям вниз. Потім до місця події під’їхав спецназ на БТР, попередньо використавши світлошумову гранату.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: