17:54, 14 Вересня 2021

Футбольний клуб «Волинь» офіційно дозаявив шістьох нових гравців на цей сезон

Футбольний клуб ”Волинь”, на офіційному рівні дозаявив ще шістьох атлетів, котрі необхідні для посилення позиційної гри команди цьогорічного сезону в Кубку країни та Першій лізі. 

Як повідомляє сайт спортивних новин Мета юа, луцьким ”хрестоносцям” це посилення було просто необхідним, щоб утримати здобуті позиції. До складу ”Волині” ввійдуть як досвідчені гравці, так і молоді футболісти, котрі не мають значного досвіду.

Дозаявлені футболісти, більш конкретно про кожного новобранця

До складу команди з Луцька, відтепер уже офіційно, ввійдуть нові, для місцевої публіки, обличчя — молодий воротар Володимир Кринський та захисник, з досвідом, Олександр Кучеренко, окрім них, Волинь підсилять, уже добре знайомі луцьким вболівальникам — Іван Цюпа, Сіаваш Хагназарі та футбольна молодь — Ігор Грицюк, Тарас Завадович.

Що ж, дозволимо трішки конкретики. І так, під номером двадцять три у команді гратиме Олександр Кучеренко, двадцятидев’ятирічний атлет, з достатнім досвідом гри за ”Авангард”, ”Зірку”, ”Інгулець”, за плечима котрого сто сімдесят сім поєдинків в кубках країни та шістнадцять результативних ударів по воротах. А от номер один, голкіпер Володимир Кринський, молодий атлет, має двадцять чотири роки, досвід гри за ”Полтаву”, ”Олімпік”, ”Інгулець”, в його арсеналі вісімдесят три поєдинки на професійному рівні. Добре знайомі луцьким вболівальникам Хагназарі та Цюпа, котрі три роки поспіль виступали під прапором Волині, знову підписали контракти, їхні клубні номери не змінилися — вісімдесят вісім, дев’яносто три. Ще двоє спортсменів є торішніми дебютантами на професійній арені та вихованцями волинської академії, вони отримали відповідні номери, Грицюк — тридцять два, Завадович — двадцять два.

Плани на майбутнє луцького клубу

Основним завданням команди після такого підсилення є обов’язкове повернення до УПЛ, адже для цього створили весь необхідний потенціал, котрий потрібно лише правильно використати, такою є загальна думка як гравців команди, так і тренерського складу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: