23:13, 17 Березня 2023

Фракція Волиньради виступила проти «нав’язування українцям гендерної політики та одностатевих шлюбів»

Оформлене у декларативний документ занепокоєння «агресивним нав’язуванням українцям гендерної політики та одностатевих шлюбів» з трибуни сесійної зали озвучила депутатка обласної ради Валентина Магурчак.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

У заяві йдеться про тенденції, які, на думку політсили, становлять загрозу національному та родинному вихованню. Зокрема, про вилучення історії України з переліку обов’язкових предметів під час складання національного мультимедійного тесту для вступу до закладів вищої освіти, тоді, як українські мова, література та історія є основою національного виховання. Окрім того, члени фракції переконані, що антидискримінаційна експертиза шкільних підручників, що пропагує гендерну ідеологію, руйнує здоровий психосексуальний розвиток дітей та просуває ідеї ЛГБТ-руху в українських закладах освіти. А запропонований законопроект про цивільні партнерства, які назвали сімейним союзом, на думку депутатів, – перший крок до визнання одностатевих шлюбів.

Фракція ВО «Свободи» вважає абсолютно неприпустимим ухвалення цього чи подібних законів, оскільки це суперечить чинному Сімейному кодексу і загрожуватиме здійсненню адекватної демографічної політики в час національно-визвольної війни. Тож закликали висловити одностайний протест і «захистити українську націю від посягання на її високі моральні цінності, осердям яких є родина і діти, а отже, майбутнє України як національної держави».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: