14:17, 21 Вересня 2022

Флагманські навушники: «Apple» чи «Samsung»*

Два бренди-конкуренти удосконалюють гаджети, аби обігнати один одного на ринку електроніки та охопити більшу частину авдиторії. Багато користувачів цікавлять питання «Флагманські навушники якого бренду обрати?», адже вони пропонують функціональні моделі. Ми розповімо про ключові відмінності та основні характеристики, щоб ви легко визначилися з фаворитом.

AirPods Pro 2: особливості

Компанія «Apple» майже не змінює дизайн периферії, їх гарнітуру легко впізнати завдяки ніжці. Кейс AirPods обладнаний додатковими отворами для ремінців та брелоків, користувач може змінити стиль девайса. Можливості флагманської периферії американського бренду:

– Шумопоглинання. AirPods виграють у Galaxy Buds за цим параметром. Користувач не чує нічого, окрім контенту, який грає.

– Просторовий звук. Слухаючи музику через прошку від «Apple», складається відчуття, ніби перебуваєш на концерті. Мелодія відтворюється об’ємно.

– Режим прозорості. Перебувайте у двох світах одночасно — реальному та віртуальному. Користувач чує всі зовнішні звуки при ввімкненому режимі прозорості.

«Apple» — це якісна гарнітура класу преміум. Обираючи про-версії, ви отримуєте широкий функціонал. Керувати пристроєм легко, на периферії розташовані сенсорні датчики. Доторкніться для зміни треку, зупинки чи відтворення.

Ціну про-гарнітури американського бренду важно назвати низькою, але якість звучання того вартує. Такі навушники підходять для прослуховування музики, розмов телефоном, занять спортом. Силіконові накладки забезпечують пасивне шумопоглинання.

Galaxy Buds 2 Pro: що пропонує «Samsung»

Флагманська модель виконана у мінімалістичному дизайні. Кейс та гарнітура з матовим покриттям. Galaxy Buds компактніші, ніж пропозиція від американського бренду. Ознайомтеся з технічними можливостями:

– Voice Detect. Гарнітура автоматично переходить у режим прозорості, якщо користувач починає говорити.

– Автономність. На одному заряді вони працюють до 8 годин без активного шумопоглинання. Це більше на 120 хвилин, ніж автономність AirPods Pro 2.

– Захист від вологи. «Samsung» використовує технологію IPX7, а «Apple» — IPX4. Навушники корейського бренду більш герметичні.

Galaxy Buds 2 Pro доступні у 3 кольорах, а яблучна гарнітура лише у білому відтінку. Якщо хочете модель без ніжки, оберіть електроніку від Samsung. Вони виглядають більш компактно.

Яку периферію обрати

Обидва варіанти — круті флагманські девайси. Вони відтворюють звук у високій якості та нашпиговані передовими технологіями. При виборі визначтесь, які параметри для вас у пріоритеті.

Якщо потрібні навушники для плавання, краще обрати Galaxy Buds. Прихильникам потужного шумопоглинання радимо пропозицію від американської компанії. Порівняйте всі характеристики, плюси та мінуси, щоб не прогадати з придбанням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: