19:42, 27 листопада 2018

Фіскальна служба рахує збитки від протесту «євробляхерів» на кордоні

Від блокування західних пунктів пропуску через державний кордон власниками автомобілів на іноземних номерах в середньому за добу до держбюджету не надходить 30 млн грн.

Про це повідомила голова Комітету з питань митної справи Громадської ради при Державній фіскальної службі України Галина Вдовіна у “Фейсбук”.

“У середньому за добу до держбюджету не надходить 30 млн грн”, – зазначила вона.

Зокрема, за даними Вдовіной, упродовж 26 листопада Львівська митниця ДФС перерахувала до держбюджету 85 млн грн, тоді як раніше по понеділках ці платежі перевищували 120 млн грн.

“На сьогодні прогнозують надходження до бюджету 35 млн грн, в той час, як по вівторках в середньому перераховували 65 млн грн”, – написала Вдовіна.

Як повідомлялось, 25 листопада 2018 року власники автомобілів на іноземних номерах почали блокувати пункти пропуску через державний кордон. Привід – незадоволення законами, які запровадили зміни норм ввезення транспортних засобів іноземної реєстрації. Так, було заблоковано всі пункти пропуску на Львівщині.

Станом на 26 листопада 2018 року розблокували три пункти пропуску, однак тільки для легкових автомобілів та автобусів. Вантажні транспортні засоби, які здійснюють перевезення вантажів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, практично заблоковані. Відтак вантажі не можуть бути доставлені до місць призначення. Суб’єкти зовнішньо-економічної діяльності не можуть здійснити їх митного оформлення і сплатити митні платежі до державного бюджету.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: