21:45, 01 Грудня 2018

Фільми для зимового вечора

Зимові холодні вечорі довгі, отож якраз знайдеться час для фільмів. Пропонуємо вам переглянути позитивні фільми, аби відчути трішки зимової казки, повірити у дива та зарядитися хорошим настроєм. 

Пропонуємо ці 5 фільмів для зимового вечора.

1.  «Різдвяна історія» («Joulutarina») 2007

Дуже давно в Лапландії у хлопчика на ім’я Ніколас трагічно гинуть батьки. Жителі села вирішують взяти його на своє піклування. У кожній родині про нього піклуються протягом року. На кожне Різдво його бере до себе нова родина. На знак подяки Ніколас перед відходом дарує дітям прощальні подарунки – саморобні іграшки. Після голодного року жителі змушені віддати хлопчика на виховання у віддалений хутір, де йому доводиться жити і працювати у старого дратівливого теслі, який забороняє йому робити подарунки на Різдво… Традиція різдвяних подарунків могла перерватися вже тоді. Але, на щастя, Ніколас придумав, як зробити так, щоб кожен рік на Різдво діти і дорослі отримували подарунки.

2. «Нескінченне Різдво» («Christmas Do-Over») 2006

Добра різдвяна комедія зробить ваші зимові свята дуже затишними. Сюжет “Нескінченного Різдва” дуже простий, але цікавий. Молодий композитор за збігом обставин змушений відзначати Різдвяні свята разом зі своєю колишньою сім’єю  дружиною, її батьками та сином-підлітком. У якийсь момент Кевін зрозуміє, що проживає святковий день знову і знову. Що ж коїться?

3. «Це прекрасне життя» («It’s a Wonderful Life»), 1946

Фільм для перегляду усією сім’єю, екранізація твору Філіпа Ван Дорена Стерна «Найбільший подарунок». Джордж Бейлі, настільки засмучений незліченними проблемами та несподіваним боргом, що думає про самогубство в переддень Різдва. Він завжди хотів виїхати з рідного міста, щоб побачити світ, але пожертвував собою заради освіти брата, одружився з дівчиною, яку любив з дитинства, утримував сім’ю. І ось Джордж готується стрибнути з мосту… Чи зробить він це?

4. «Відпочинок за обміном» («The Holiday») 2006

Це милий, добрий, романтичний і красивий фільм, який можна дивитися не один раз! Айріс Сімкінс працює в лондонській газеті «TheDailyTelegraph» і веде популярну весільну рубрику, живе в англійській провінції і любить чоловіка, який не відповідає їй взаємністю. Далеко звідси, в Південній Каліфорнії, американка Аманда Вудс опиняється у схожій ситуації. Вона володіє процвітаючим рекламним агентством і не скаржиться на кар’єру, але в особистому житті проблеми: виявилося, що коханий зраджує Аманді.

Обидві жінки мріють змінити обстановку і вирушити в маленьку відпустку. Пошуки можливого місця для відпочинку приводять їх на сайт за обмін житлом. Познайомившись в інтернет-просторі, Аманда й Айріс одразу відчувають одна в одній споріднену душу і вирішують на два тижні помінятися будинками. Аманда опиняється у засніженій англійській провінції, а Айріс – у вічно сонячному штаті, щоб зустріти Різдво і налаштуватися на новий лад. І доля дарує кожній з них невелике різдвяне диво: дозволяє знайти любов і знову відчути радість.

5. «Снігові пси» («Snow Dogs») 2002

Американська комедія розповідає історію звичайного хлопця Теда Брукса. Нічого не затьмарювало його безтурботне життя на узбережжі Маямі, поки листоноша не вручив повідомлення, в якому йшлося про заповіт Люсі, яка, як виявилося, була його справжньою матір’ю. На головного героя чекають неймовірні пригоди серед засніженої Аляски та участь у справжніх собачих перегонах на упряжках.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: