16:53, 01 листопада 2023

Фахівці Луцького ЦНАПу надаватимуть послуги у центрі реабілітації учасників бойових дій

Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку працює над розширенням переліку послуг та наближенням їх до громадян. Черговим кроком у цьому напрямку стало відкриття віддаленого робочого місяця у КП “Медичний центр реабілітації учасників бойових дій Луцької міської територіальної громади” (проспtrn Волі, 66а).

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Відтепер щотижня у середу із 9:00 до 12:00 наші захисники, які проходять лікування та реабілітацію у медцентрі, матимуть змогу відразу вирішити чималий перелік питань: від поновлення посвідчення водія до оформлення земельної ділянки та отримання довідки про місце реєстрації. Адміністратори матимуть мобільну валізу із доступом до потрібних реєстрів, аби надавати якомога більший спектр послуг.

Таку ініціативу міського голови Ігоря Поліщука щодо максимального сприяння у наданні послуг учасникам бойових дій та членам їхніх сімей, вдалося реалізувати у співпраці ЦНАПу та КП “Медичний центр реабілітації учасників бойових дій Луцької МТГ”.

Уже сьогодні працівники ЦНАП консультували щодо реєстрації авто, оформлення нерухомості й земельної ділянки, поновлення паспорту громадянина України, реєстрації місця проживання та ін.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: