11:09, 14 Серпня 2019

«Facebook» платила сотням підрядників за розшифрування голосових повідомлень

Компанія Facebook наймала сотні сторонніх підрядників для розшифровування голосових повідомлень користувачів сервісів, що належать корпорації.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на “Bloomberg”.

«Facebook Inc. платила сотням сторонніх підрядників за розшифрування голосових повідомлень від користувачів його сервісів», — йдеться у повідомленні.

У результаті в розпорядженні підрядників опинилася особиста інформація користувачів. На умовах анонімності вони поділилися, що ця робота викликала в них розгубленість, оскільки їм не пояснили, чиї саме розмови вони розшифровують і навіщо це роблять.

Інколи вони слухали розмови користувачів “Facebook” з вульгарним вмістом, але не знають, чому компанія потребує їх розшифрування, поділилося джерело.

Як повідомляє “CNET”, у “Facebook” заявили, що припинили розшифрування голосових повідомлень більше тижня тому.

“Так само, як Apple і Google, ми припинили огляд аудіозаписів людьми більше тижня тому”, — підтвердив прес-секретар “Facebook” у своєму електронному повідомленні.

Соціальна мережа заявила, що використовує стенограми для перевірки точності її системи штучного інтелекту при розшифруванні голосових чатів “Facebook Messenger”.

Також у “Facebook” стверджують, що це стосувалося повідомлень користувачів, які самі погодилися на це, обравши спеціальну опцію в додатку “Messenger для Facebook”. В компанії запевнили, що дані, пов’язані із записами розмов, були анонімними для підрядників, які їх прослуховували.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: