15:55, 11 Липня 2019

«Епікур» запрошує усіх відвідати фестиваль «Княжий», що відбудеться вже на цих вихідних*

Уже третій рік поспіль «Епікур» є титульним партнером фестивалю, котрий допомагає жителям і гостям міста поринути в історію, побувати на лицарських боях, кінних театрах, театралізованих дійствах з тематичним одягом і справжньою щирою українською музикою.

Фестиваль відбудеться 13-14 липня у парку, що у селі Заріччя Володимир-Волинського району.

«Для нас, як для компанії, однією з основних цінностей якої є здоровий спосіб життя, дуже важливим є те, що фестиваль є вільним від алкоголю, а також що історичну тематику організатори змогли поєднати зі спортом – проводячи ранкові зарядки прямо на території фестивалю. «Епікур» – це компанія, що вирощує смачну та здорову курочку без антибіотиків та інших стимуляторів росту, щоб допомагати кожній людині вести здорове та щасливе життя й будувати його для близьких. Ми мріємо про щасливе суспільство і тому разом з фестивалем «Княжий» хочемо подарувати Вам і Вашим близьким ще два яскравих дні, сповнених враженнями та неймовірними емоціями», – кажуть у компанії.

Усіх волинян та гостей Волині «Епікур» запрошує відвідати фестиваль та спробувати безкоштовно фірмовий куліш від «Епікур», а також вигравати їхню продукцію у цікавих конкурсах.

«Також чекаємо Вас на ранковій музичній руханці у неділю на 10:00. Буде весело і дуже енергійно!», – кажуть в «Епікурі».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: