16:34, 25 листопада 2020

«Елізабетта Франкі»: частинка жіночної італійської моди*

Сучасним символом жіночності та витонченості у італійській моді є бренд “Elisabetta Franchi”. Навряд чи в такій мальовничій середземноморській країні міг з’явитися інший бренд. Він поєднав у собі усі найпрекрасніші риси стилю Італії. Це компанія, яка вміє впевнено розривати будь-які шаблони.

Найцікавіші факти з історії бренду “Elisabetta Franchi” ми зібрали для вас далі.

1996 рік став точкою відліку для молодого італійського бренду “Elisabetta Franchi”. Його «батьками» є подружня пара Елізабет Франкі та Сабато Ценнамо. Спочатку роботу виконували лише п’ять майстрів у невеликому ательє. А вже сьогодні, бренд має велику штаб-квартиру та потужне виробництво.

До 2012 року він мав іншу назву — “Celyn b”. Літера b у назві є відсилкою до пестливої форми імені Єлізабетта – «Бетті». Довгий час компанія працювала над створенням виключно одягу. Образи вирізнялися оригінальним фасоном та елегантним пошивом. Для виготовлення моделей підбиралися найкращі матеріали та фурнітура. Все це гарантує високу якість одягу.

З 2010 року, бренд почав працювати над розробкою модного взуття. Колекції взуття відрізняються поєднанням цікавих відтінків. Пастельні тони гармонійно існують поряд з яскравими кольорами. Ваш настрій може відображати та чи інша пара взуття. Туфлі, чоботи або черевики – цікаві варіанти для будь-якого випадку. Кожна жінка буде задоволена на всі 100 %.

За ствердженням самої Елізабет Франкі, секрет успіху її компанії полягає у відсутності будь-яких канонів. Вони лише створюють певні обмеження. Модельєр ніколи не ставила собі за мету гонитву за мінливими модними трендами, розуміючи, що це надто важко. Вона вирішила зробити ставку на збереження свого унікального стилю, який не буде схожий на інші.

Елізабетта Франкі хотіла наповнити сучасну моду більш жіночними та витонченими рисами. І здається їй це вдалося. Залишатися леді за будь-яких обставин доволі просто і італійський бренд доведе вам це.

Це впевнена у собі представниця прекрасної статі, яка полюбляє стильний та зручний одяг. Для неї важливо отримати справжнє задоволення від кожного образу. Разом з тим, вона готова підкорювати чоловіків своєю елегантністю. Жінка “Elisabetta Franchi” вміло зберігає баланс між активним ритмом великого міста та витонченістю. Вона має особливий, сформований смак, який відображає її індивідуальність.

Італійський бренд поєднує у своїх колекціях різноманітний жіночий одяг. Красиві пальто, трендові куртки та модні тренчі для різних сезонів. Сукні, спідниці та штани дозволяють утворювати нові модні комбінації.

Аби поставити крапку у своєму образі, ви можете обрати цікавий аксесуар. Затишний шарф, незвичайні браслети та ремінці наповнять звичні аутфіти цікавими деталями. Кожна річ створена для того, аби підкреслювати фігуру та доповнювати імідж жінки.

Розповідаючи про сам бренд, не можна не сказати декілька слів про його засновницю. Елізабетта Франкі – це та жінка, яка створили не тільки свій бренд, а й саму себе. Аби стати успішною та відомою, їй довелося пройти тернистий шлях. ЇЇ спіткали злети та падіння, що здається пішли лише на користь майбутньому відомому бренду.

Елізабетта Франкі з багатодітної родини. Її мати сама виховувала п’ятьох дітей. Тому маленька Бетті змалечку розуміла, що всього в цьому житті необхідно досягати самостійно. Любов до моди починалася зі створення одягу для ляльок. А тепер дитяче захоплення стало справою її життя.

Сьогодні Елізабетта Франкі відома не лише завдяки моді, а й активній соціальній позиції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: