16:31, 12 Грудня 2019

Елементи кріплення від найкращих виробників пропонує магазин «Метиз-Центр» у Луцьку*

Болти, гвинти, шурупи, саморізи, гайки та шайби від найкращих виробників пропонують у професійному будівельному магазині «Метиз-центр» у Луцьку.

Кріпильні елементи стануть в нагоді під час ремонтів у квартирі чи будинку, офісі чи технічному приміщенні., адже для того, аби будь-яка конструкція була надійною та міцною, необхідною умовою є справне кріплення .

Якісні елементи кріплення  для дерева, пластику, металу від найкращих виробників – серед  великого асортименту будівельного магазину «Метиз-центр» у Луцьку:

– болти різних видів, міцності (8.8, 10.9, 12.9) та виконання;

– пружинні шайби (гровери);

– шайби похилі, плоскі, багатоланкові, зубчасті тощо;

– шплінти;

– різні види мутр (гайок) різних діаметрів та класів міцності (5.8 та 8.8);

– саморізи (для дерева та металу);

– різні види цвяхів;

– шпильки;

– круги відрізні;

– багато інших елементів кріплення та корисних дрібничок.

Елементи кріплення поділяють на дві групи залежно від того, де вони будуть використані та для яких цілей слугуватимуть:

Нероз’ємні – після їх застосування розібрати без пошкоджень  неможливо. Це – анкери, цвяхи, дюбелі, скоби, кляммери тощо. Розібрати їх згодом, без пошкоджень вже неможливо. Роз’ємні – розібрати  після їх застосування можна в будь-який час. Це – саморізи,  болти, шурупи тощо.

Болти: види та характеристики

Серед найпоширеніших кріпильних роз’ємних деталей почесне місце займають болти.

Болти – це деталь кріплення, що виглядає як циліндричний стержень, в одному кінці розташована головка, а в іншому –  різьба. На кінець болта з різьбою нагвинчується гайка, під яку, при необхідності, підкладають шайбу (плоску і/або пружинну).

Так, болти різняться за видами, розмірами, характеристиками, а також призначенням: головка буває різних форм (шестигранна, кругла, овальна або квадратна) і розмірів; стрижень буває різних форм; різьба буває різного кроку та типів (метрична; дюймова; трубна; трапеціїдальна; квадратна; прямокутна); виконання може у різних варіантах (конструктивна особливість, передбачена стандартом (ГОСТ, DIN) та різної точності (різняться вимірами шорсткості поверхонь циліндричного стержня, різьблення і опорної поверхні головки). Окрім того, болти різняться за матеріалом (марками сталі) та класом міцності.

У магазині «Метиз-центр» у Луцьку пропонують низку видів болтів.

https://boltytut.com.ua/g72421856-bolty-shestigrannoj-golovkoj

Гвинти: види та характеристики

Гвинти використовуються для з’єднання різних характеру матеріалів, зокрема,  виробів з дерева. Гвинти – циліндричні стержні – складаються з головки, виготовленої під викрутку, і безперервної різьби.

Їх класифікують за наступними ознаками: головка різниться за формами і розмірами; стрижень – за формою; різьба – різниться по кроку; за варіантом виконання; за точністю виготовлення.

У магазині «Метиз-центр» пропонують гвинти по дереву з шестигранною головкою; гвинти-саморізи для металу і жерсті з шестигранною головкою .

https://boltytut.com.ua/g79250075-vinty-samorezy-dlya

Шурупи: види та характеристики

Шурупи подібні до гвинтів, проте є суттєва відмінність: завдячуючи гостро заточеному  стрижню на кінці шурупи прорізають шлях собі самостійно.  Шуруп призначений для закручування в м’які матеріали: пластик, дерево.

У магазині «Метиз-центр» у Луцьку пропонують шурупи для дерева, ДСП та гіпсокартону.

https://boltytut.com.ua/g74159954-shurupy-dlya-dereva

Болти, гвинти, шурупи, саморізи – в чому різниця?

При практично ідентичному зовнішньому вигляді, болт та гвинт різняться між собою принципом з’єднання. При з’єднанні болтом, «болтовому з’єднанні», завжди буде використовуватись гайка (або деталь, аналогічна гайці). Під час з’єднання гвинтом, «гвинтовому з’єднанні»,  гвинти вкручуються в різьбу матеріалу вкручування. При цьому гайку можна не використовувати. Шуруп відрізняється від болтів та гвинтів за зовнішнім виглядом: має конусоподібний кінець  на протилежній стороні від головки. Щодо призначення, болти використовуються для бетону, металу тощо, тобто, для більш твердих конструкцій. Шурупи використовуються для дерева, гіпсокартону, пластику, тобто, для більш м’яких матеріалів. При болтовому чи гвинтовому з’єднанні можливе багаторазове збирання/розбирання з’єднання, при цьому якість  з’єднання не втрачається. При шуруповому з’єднанні кожне збирання/розбирання знижує надійність з’єднання.

Саморіз та шуруп відрізняються за зовнішнім виглядом: у шурупа біля головки є гладка частина стрижня, тоді як у саморіза ця частина відсутня. Щодо застосування, то для вкручування шурупа потрібно підготувати отвір, а саморіз завдяки посиленому наконечнику отвір робить самостійно. Саморізи та шурупи використовуються для поверхонь з дерева або пластикових поверхонь.

Гайки: види та характеристики 

Пряме призначення гайки – надійна фіксація болтів та гвинтів. За зовнішнім виглядом гайки мають вигляд багатогранника, в середині якого є отвір з різьбленням, призначеним для нагвинчування на болт, гвинт або шпильку.

Гайки класифікують за зовнішнім виглядом (формою), за видом виконання, за кроком різьби та за точністю виготовлення. В залежності від призначенні і умов праці обирають той чи інший тип гайки. Високі і особливо високі гайки обирають  у випадку, коли при експлуатації потрібно буде часто розбирати різьбове з’єднання. Також їх застосовують, коли  на з’єднання застосовують значні осьові зусилля. При незначних осьових зусиллях на з’єднання використовують низькі гайки. Якщо потрібно нагвинчування вручну (без ключа) – застосовують гайки-баранчики. Коли з’єднання перебувають під дією вібрації або ударних навантажень, на допомогу прийдуть прорізні гайки або корончаті гайки зі шплінтами. Нерідко в таких випадках застосовують гайки звичайні, зі стопорними пристроями,  різної конструкції.

Різноманітні види гайок пропонують у магазині «Метиз-центр».

https://boltytut.com.ua/g74397395-gajki

Шайби: види та характеристики

Шайби призначені для підкладання під гайку чи головку болта (гвинта). Використовуються шайби, аби збільшити опорну площу, зменшити  можливі ушкодження поверхні деталі, а також запобігти само відгвинчуванню кріпильної деталі.

За характеристикою шайби поділяються на круглі, похилі, корончасті, пружинні (гровер),стопорні, швидкоз’ємні, ущільнювальні, хвилясті, сферичні, конічні тощо.

З докладним каталогом товарів можна ознайомитися на веб-сайті будівельного магазину «Метиз-центр».

https://boltytut.com.ua/product_list

МЕТИЗ-ЦЕНТР

Адреса:

Луцьк, Волинська область, 43000

вулиця Боженка, 34а,  +38(095) 465 58 20

вулиця Конякіна, 16в, +38( 066) 897 61 61

вулиця Ковельська, 29,  +38( 095) 178 84 00

boltytut@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: