15:50, 15 Вересня 2018

Екс-глава кампанії Трампа визнав провину у змові проти США

Пол Манафорт, колишній глава передвиборчої кампанії Дональда Трампа, погодився визнати себе винним за двома з восьми пунктів обвинувачення в рамках угоди з спеціальним прокурором Робертом Мюллером.

Про це повідомляє “Європейська правда” із посиланням на “Reuters”.

Манафорт визнає себе винним у змові проти Сполучених Штатів, а також в змові з метою перешкоджати правосуддю — за допомогою здійснення впливу на свідків.

Детальна інформація про угоду Манафорта з прокурором, ймовірно, з’явиться в ході слухання за угодою про визнання провини, запланованого на сьогодні в федеральному суді.

Не виключено, що в рамках угоди Манафорт буде співпрацювати з Мюллером в розслідуванні втручання Росії в президентську кампанію 2016 року.

У серпні Манафорта визнали винним за 8 з 18 пунктів обвинувачення. П`ять пунктів обвинувачення мають відношення до ухиляння від податків.

Манафорта ще чекає другий судовий процес 17 вересня у Вашингтоні, в якому його звинувачують у відмиванні грошей, не реєстрації в якості лобіста у Сполучених Штатах за свою роботу для прокремлівських політиків в Україні та перешкоджання здійсненню правосуддя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: