15:07, 25 Грудня 2020

Екс-депутат презентує в Луцьку новий роман

Екс-депутат Луцькради, адвокат, очільник Одеської кіностудії Андрій Осіпов презентує в Луцьку свою вже другу художню книгу «Зґвалтоване кохання».

Подія відбудеться 27 грудня у культурному центрі Passage Interdit (вул. Набережна, 42).

У романі «Зґвалтоване кохання» читач знову зустрічає адвоката Никанора Скрипника, головного героя першої книги автора — «З особливою жорстокістю». Проте Андрій Осіпов переконує, що книги можна читати у будь-якій послідовності.

Про що роман:

«Цей твір переважно про кохання. Мене цікавили питання: як виникає кохання, чому і як воно може бути невчасним і забороненим, ганебним; як кохання може зникнути і хто в тому винний… В основі сюжету – кримінальна справа проти 74-річного Олександра Величка, якого звинувачують у зґвалтуванні 20-річної сусідської дівчини Оксани Король. Захист у цій справі приймає на себе адвокат Никанор Скрипник. Протистоїть йому помічник прокурора Сергій Савчук. Справа набуває широкого розголосу, резонансу і призводить до трагічних наслідків. Завершують цю історію два епілоги: розв’язка очима захисника Скрипника і кілька сторінок з щоденника підсудного. Це моя друга художня книга. Це роман про адвоката і правосуддя. Але передусім це книга про несподівані повороти людського життя», – зазначає письменник.

Кого зацікавить:

правозахисників, які зможуть впізнати себе та колег, схеми та методи роботи молодь та підлітків, які хотіли б знати й розуміти різні життєві ситуації кримінальних психологів, психотерапевтів та всіх, хто досліджує чи цікавиться стосунками, поведінкою та мотивами дій людей любителів детективів та трилерів з динамічним сюжетом.

Модеруватиме зустріч – головний редактор ІА «Конкурент», депутат Луцької міської ради Андрій Лучик.

Вхід — на подію вільний, але дотримання маскового режиму та соціальної дистанції – обов’язкове. Під час заходу можна буде придбати книгу та взяти автограф.

Початок — о 15:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: