08:15, 13 Грудня 2018

Екс-адвоката Трампа ув’язнять за брехню Конгресу

Колишній особистий юрист Дональда Трампа Майкл Коен засуджений до трьох років в’язниці і штрафу за порушення виборчого законодавства і брехню Конгресу.

Про це повідомляє “Українська правда“.

Адвокат обвинуваченого Гай Петрілло сказав в суді, що його підзахисному “не пощастило працювати з Трампом”. Петрілло також додав, що Коену хотілося б співпрацювати зі слідством, але він “з підозрою ставиться до довгострокової угоди зі слідством” і хотів би “приховати себе і свою сім’ю від світла телекамер”.

Як встановив суд, Коен розплатився грошима, призначеними для кампанії Трампа, за мовчання двох жінок, які говорили про свої близькі стосунки з Трампом.

52-річний Коен став першою людиною з команди Трампа, який отримав такий тривалий термін в зв’язку з розслідуванням втручання Росії в американські вибори 2016 року. Розслідування веде спецпрокурор Роберт Мюллер.

Майкл Коен приїхав до суду з сім’єю, дочкою і сином. На питання журналістів, заходячи в будівлю суду, він не відповів. Суддя Вільям Поул, відомий своїм жорстким ставленням до обвинувачених з середовища “білих комірців”, засудив Коена до трьох років, а також призначив йому штраф.

“Як юрист пан Коен міг би і краще знати (закони – ред)”, – зазначив суддя.

Сам Коен перед оголошенням вироку зазначив, що бере на себе відповідальність за всі інкриміновані йому злочини.

“Моїм обов’язком було покривати його брудні справи”, – охарактеризував він свою роботу з Трампом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: