19:09, 25 Вересня 2018

Еко, лофт, глянець та глибокі кольори – луцька декораторка розповіла про тренди весілля-2018

Як зробити своє весілля оригінальним, цікавим, модним і при тому зекономити кошти знає флорист-декоратор Ольга Мосійчук, засновниця студії «DECORstATION». Вона разом із Олесею Собковською творять справжню казку для наречених, підбираючи цікавий колір, стиль та дбають про кожну дрібничку, аби і наречені, і гості запам’ятали день весілля назавжди.

Декораторка Ольга Мосійчук розповіла для інтернет-видання «Волинь Online», що її улюблена справа розпочалася під час декретної відпустки, коли їй, активній жінці, важко було сидіти вдома. Тоді вона спробувала оформляти весілля, і їй це сподобалося. Далі пішли курси флористики, пошук приміщення в оренду, а згодом – і перші клієнти студії «DECORstATION». Тепер Ольга та її колега, Олеся, оформляють не лише весілля, а й хрестини, день народження, тематичні вечірки, а ще у них можна придбати букети на різні смаки, як, просто, на побачення до коханої, так і на важливі події.

Декораторка та флористка Ольга Мосійчук

Декор на весілля: кольори та тренди

Ольга та її помічниця Олеся виготовляють повністю весь декор на весілля, розпочинаючи запрошеннями і закінчуючи букетом нареченої. Хоча бувають іноді клієнти, які замовляють лише суто бутоньєрку та букет або ж лише оформлення залу чи виїзну церемонію.

«Часто заклад пропонує якесь своє оформлення, то вони вже беруть у них, а до нас приходять і кажуть зробити флористику», – розповіла декораторка.

Як вона поділилася із нашими читачами, цього весільного сезону у тренді насичений, глибокий зелений, смарагдовий та фіолетовий кольори.

«Зазвичай у нас уявлення, що обов’язково мають бути квіти, то зараз можна обійтися самою зеленню і зробити шикарне зелене весілля», – каже Ольга.

Також із моди не виходять ніжні відтінки, а саме, світлий беж, пудра тощо.

«Як не дивно, у нас ці весілля, білий, зелень, – так і замовляють. Одне було бузкове. Тобто однаково в тренді», – пригадує своїх клієнтів цього сезону декораторка.

Бузкове весілля

Бузкове весілля

Ольга знає не лише, як оформити весілля модно та зі смаком, а й як зекономити кошти клієнтів. Зараз, за її словами, тенденція, якщо у залі, де буде відбуватися весілля, є красивий фон, то стінку не оформляють, а лише – стіл:

«Тоді на стіл йде багато текстилю, на підлогу модно ставити композиції із квітів. Я завжди запитую, де святкують. Якщо знаємо, що є красивий фон, то для чого стінка. Так само, якщо виїзна церемонія, її можна зробити так, що це буде фотозона для гостей, і місце для виїзної церемонії, тобто не варто робити і те, і те. Просять зробити і фотозону, а я розповідаю, як можна зекономити на цьому. Завжди намагаюся ввійти у ситуацію клієнта».

Оформлення для виїзної церемонії може слугувати і фотозоною

За словами, Ольги, текстиль уже потрохи все ж відходить на другий план і модними стають еко-стінки, виготовлені із дерева. Новинка – глянцеві поверхні, які натягують за аналогією стель, на них пишуть золотистим ініціали наречених.

Ще один тренд – стиль лофт, який лише нещодавно прийшов закордону, але поки що не всі наважуються його обрати собі на весілля. Оформлення у такому стилі – це камінь, бетон, чорні відтінки.

«Я робила фотозону у стилі лофт на день народження, то клієнту дуже сподобалося», – ділиться Ольга.

Деякі матеріали для оформлення залу є можливість використовувати повторно, це, зокрема, тканини, хоч їх використати можна лише декілька разів. Довговічнішими є дерев’яний фон, залізні каркаси, різні рамки тощо.

Фотозона на весіллі та «живі» бутоньєрки

Декораторка рекомендує робити фотозону на вулиці, а не у залі:

«Коли це зелена травичка, це можна цікаво обіграти, а, зазвичай, і не потрібно ставити фон, адже ним може слугувати задній двір закладу, де є дерева, зелень тощо. Композиції зі квітів можна поставити на землю чи оформити на цікавих підставках. Це не дуже вийде затратно».

Квіти для фотозони можна брати не привезені закордону, а місцеві – вони не так гарно зберігаються, однак один день витримують цілком у відмінному стані.

Якщо темна пора доби, то Ольга рекомендує використовувати підсвітку, зокрема, зараз модні ретро-гірлянди.

Щодо флористики на весіллі загалом, то декораторка радить брати частину привозних квітів, які замовляє закордону через Львів, а частину – місцевих, бо якщо лише всі привозні, то бюджетний варіант флористики не вийде.

Із привозних квітів, чудово зберігається еустома, троянди, гвоздики. Еустому часто використовують на бутоньєрки, які зараз модно робити і гостям, і молодому із живих, а не штучних, квітів. Для нареченої останнім часом бутоньєрку уже не замовляють або ж роблять у вигляді браслету на руку. Модними також стали сухоцвіти, які беруть як на бутоньєрки гостям, так і у букет нареченої.

Бутьньєрки для гостей тепер модно виготовляти із сухоцвітів

«Живі» бутоньєрки

Ольга взяла собі за правило оформляти весілля лише живими квітами, бо не любить штучних. Якщо це бюджетний варіант оформлення, то, просто, радить тоді використовувати місцеві квіти.

Квіти на весілля у будь-якому випадку будуть свіжі, адже Ольга та Олеся дбають про кожну квіточку:

«Ми стараємося тут до моменту створення композиції тримати в холодильнику квіти, даємо підживку у воду, бо нереально, що завтра весілля, а сьогодні з дня в день прийшли квіти, такого не буває. Вони однаково дні 2–3 дні мусять десь зберігатися».

Взимку дорожче із квітами, тому Ольга радить завжди подругам, а тепер і нашим читачкам, виходити заміж у той місяць, коли квітують їхні улюблені квіти, як от, наприклад, у червні – піони.

Букет нареченої

Один із головних атрибутів нареченої – це її букет. І кожна наречена мріє, аби він був оригінальним, красивим та незабутнім. Саме такі творить Ольга. Вона розповіла, що зараз в моду ввійшли «розстріпані» букети.

«Не всі їх розуміють, є наречені, які хочуть стандартний круглий букет, щоб квіточка до квіточки були дуже правильної форми. Я прихильник отих розтріпаних, мені хочеться, щоб десь щось стирчало, щоб він був нестандартний, не як у всіх. Чим більше там всяких дрібненьких елементів, тим цікавіше він виглядає. На щастя, замовляють  такі букети», – посміхається декораторка.

Модні «розстріпані» букети

За її словами, буває так, що наречені просять зробити їм маленький букет, а є ті, що хочуть великий.

Також Ольга виготовляє і букети-дублери. Це ті, що кидає наречена своїм дружкам наприкінці весілля.

Ольга радить такий букет робити із простіших квітів та менший за розміром, відповідно, він вийде дешевший у ціні. Хоча є наречені, які не замовляють букет-дублер, а кидають свій.

Бузкове весілля

Якщо у наречених виникли питання щодо їхнього весільного декору, потрібна порада Ольги чи Олесі, то студію «DECORstATION» можна знайти в «Інстаграм» за посиланням https://www.instagram.com/decor_st_ation/ або  ж зателефонувати за номером 099 02 908 19 чи написати до Ольги у «Фейсбук».

Також Ольга та Олеся можуть допомогти із декором та оригінальними букетами і на інші свята.

Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: