14:10, 24 листопада 2020

Ефективне очищення води — потреба сьогодення*

Організм людини переважно складається з води. Питання про її якість піднімається дедалі частіше. Вода з комунального водопостачання обробляється відповідно до стандартів Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), але все ще більшість жителів міст скаржиться на її якість.

Яку воду ми п’ємо?

У будинках, розташованих поза межами досяжності водопровідних мереж, використовуються власні колодязі, які забирають воду з підземних відкладень та часто піддаються забрудненню сполуками азоту та бактеріями з полів або негерметичних септиків. Тому дедалі більше людей цікавляться домашньою фільтрацією води.

Токсичні речовини у воді

Фільтри для видалення заліза з води необхідні для всіх домогосподарств через негативний вплив надмірного заліза. Ці пристрої не тільки видаляють механічні домішки, сульфіди, сірку, сполуки марганцю або інші токсичні речовини, а й залізо, якого багато у всіх підземних свердловинах. Шкідливі речовини також негативно впливають на сантехніку, що часто стає причиною різних незручностей. Фільтр для води від заліза — це велика довгострокова інвестиція заради вашого здоров’я.

Вода з надміром заліза особливо небезпечна

Фільтри для знезалізнення води призначені як для домогосподарств, так і для офісів. Придбавши їх, ви уникнете багатьох незручностей, які виникають, коли ви неправильно очищаєте воду. Вплив надмірного рівня заліза становить загрозу здоров’ю людей — частіше трапляються серцеві напади, а також виникає ризик виникнення захворювань печінки, порушення репродуктивної функції. Більше того, ця речовина накопичується в артеріях і внутрішніх стінках вен, вони стають твердішими і крихкішими, шкіра стає більш сухою і починає пекти. Фільтри для видалення заліза корисні і в іншому — вони видаляють неприємний запах та смак води, білизна, що переться, а також ванни та раковини не набувають іржавого кольору.

Як правильно обрати фільтр для знезалізнення?

Фільтри для знезалізнення води та ціни на них значно відрізняються — вони залежать від різних технічних характеристик, функцій та вимог замовника. Тому, щоб прийняти найбільш оптимальне рішення, варто звернутися до спеціалістів у цій галузі, які завжди дадуть відповідь на запитання, допоможуть вибрати та налаштувати пристрій під ваші потреби.

Компанія “Filter.ua” пропонує такі фільтри для знезалізнення:

– “Mineral plus Big Blue”;

– “Organic Big Blue”;

– “Ecosoft Big Blue”;

– “Aquafilter Big Blue”;

– “Organic FB-10-TC” та ін.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: