10:12, 19 листопада 2018

Джамала презентувала у Луцьку новий альбом. ФОТО. ВІДЕО

Ліричні, енергійні та різними мовами пісні – Джамала презентувала свій новий альбом «Крила».

Концерт відбувся вчора, 18 листопада, у РЦ «Промінь». Це був другий візит Джамали до Луцька, вперше Джамала виступала тут на «Бандерштаті» у 2016 році.

На початку концерту Джамала розповіла, що у Луцьку в неї багато друзів її батьків. Також у Луцьку живуть батьки її найближчої подруги. Всі вони вчора були у залі. Джамала зауважила, що саме тому Луцьк для неї вже рідне місце.

Джамала виконувала пісні українською, англійською та російською мовою. Були пісні і про кохання:

«Ми шукаємо його, шукаємо, сподіваємось, розраховуємо, покладаємо надію, і це є все наше життя, це і є сенс, мені здається. А потім народжуються класні глядачі», – сказала Джамала про кохання.

Презентувала вона також на підтримку свого нового альбому пісню «Хвиля», яка за її словами, вийшла дуже особиста, адже у неї є те, що Джамала дуже любить – море, трішки самотності, багато кохання, роздумів і фольклору.

Розповіла також Джамала про свою подругу із Луцька, яка навчила її любові до рідного краю:

«Коли я навчалася у консерваторії, я жила із Оксаною із Луцька у гуртожитку. Нам було по 17. І я думала «вау, там хто що б сказав, що на Волині не так, Оксана відразу відповість». І я, просто, була у захопленні від цього. Вона навчила мене, що як круто любити свій край. Якби ж вашої любові, вашого кохання, як ви любите свій край, всій Україні, то, повірте, мені, нам би цього вистачило. Дякую вам за ваш патріотизм, за те, що ви дуже любите і піклуєтеся про свій край, і хай знайдуть свій шлях ті, хто ще не знайшов», – сказала співачка перед піснею «Шлях додому».

Наприкінці концерту Джамала виконала пісню «Крила», що і стала назвою її нового альбому. Глядачі увімкнули ліхтарики, слухаючи композицію.

Після завершення Джамалу покликали «на біс». Співачка вирішила виконати пісню, з якою перемогла на «Єврбаченні» – «1944».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: