22:45, 26 листопада 2021

Директорів ЗДО Володимир-Волинської громади ознайомили з новими нормами організації харчування

25 листопада консультант  Володимир-Волинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Людмила Салабай організувала зустріч для директорів закладів дошкільної освіти громади, під час якої присутні були ознайомлені з новими нормативними документами щодо організації харчування у закладі дошкільної освіти та обмінялися власними теоретичними та практичними надбаннями в реалізації  реформи харчування.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

«Харчування є найважливішою складовою формування здоров’я дитини, сприяє його збереженню, опірності фізичним факторам навколишнього середовища, високій фізичній і розумовій працездатності. Щоб наші діти росли здоровими, жили довго й безтурботно, ми маємо приділяти увагу особливостям їхнього харчування в дитинстві», – наголосила Людмила Салабай.

Нагадаємо, що уряд затвердив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти-постанова КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»). Такі зміни ухвалили з метою врегулювання організації харчування дітей з огляду на принципи здорового харчування, приведення енергетичної цінності раціону, структури харчування до Норм фізіологічних потреб населення в основних харчових речовинах і енергії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: