12:35, 30 Квітня 2020

Директор волинського комунального підприємства розтратив понад 840 тисяч

Прокуратура Волинської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення директором одного з комунальних підприємств Володимира-Волинського службового підроблення й розтрати чужого майна в особливо великих розмірах  шляхом зловживання службовим становищем.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Слідство встановило, що у процесі виготовлення проектно-кошторисної документації будівництва полігону твердих відходів у Володимирі-Волинському посадовець включив у кошторис не передбачену проектом потребу закупівлі бульдозера за завищеною ціною і затвердив цей кошторис із внесеною до нього завідомо недостовірною інформацією.

Згодом директор підприємства закупив бульдозер, реальна вартість якого становила 277 тисяч гривень, за ціною понад 1,12 мільйона, розтративши в такий спосіб  більш ніж 844 тисячі гривень.

Унаслідок безпідставного придбання техніки бюджету Володимир-Волинської міської ради завдано матеріальної шкоди в особливо великому розмірі.

Директора комунального підприємства обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366  КК України, й невдовзі він постане перед судом.

Прокурор у провадженні також подав позов задля відшкодування ним завданих державі збитків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: