16:57, 21 Травня 2021

Директор ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» сам собі виписав 30 тисяч гривень премії

Суди першої та апеляційної інстанції за принципової позиції прокурора галузевого відділу Волинської обласної прокуратури притягнули до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, директора державного підприємства “Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області”.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Посадовець, всупереч вимогам ч. 1 ст. 28 Закону України “Про запобігання корупції”, приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів і при цьому не повідомив про наявний конфлікт інтересів Волинську обласну державну адміністрацію чи Національне агентство з питань запобігання корупції.

Упродовж серпня-жовтня 2020 року директор підприємства видавав і підписував накази про видачу собі премії на суму 30 тисяч гривень.

Луцький міськрайонний суд визнав його винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (адміністративні правопорушення, передбачені ч. ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 3400 гривень.

Волинський апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції в силі.

Незаконно одержані кошти екс-чиновник уже повернув до державного бюджету.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: