22:44, 15 Вересня 2022

Дихальні практики та медитація: у Володимирі надаватимуть психологічну підтримку інструктори зі стресу

15 вересня відбулося підписання меморандуму про співпрацю між центром соціальних служб Володимира та благодійною організацією міжнародного фонду «Відродження загальнолюдських цінностей». Договір підписала директорка центру соціальних служб Вікторія Юхимюк з головою правління благодійної організації Наталією Толстовою.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Упродовж трьох днів інструктори зі стресу Наталія Толстова та Артем Ковалик проводили  психологічний воркшоп для місцевих жителів, зосередившись, зокрема, на трьох напрямках: роботі з військовослужбовцями, з освітянами та внутрішньо переміщеними особами. Враховуючи особливості кожної з категорій та тими викликами й стресами, які вони зараз переживають, фахівці благодійного фонду використовували різні методики задля поліпшення загального психологічного стану.

«Методики, які ми використовуємо, відомі людству упродовж тисяч років – це дихальна техніка, медитації та інші знання, побудовані на людських цінностях. В Україні триває війна і більшість людей перебувають у постійній емоційній напрузі, подекуди навіть не усвідомлюючи цього. Тому охоче допомагаємо військовим, волонтерам і переселенцям повертати їхній нормальний стан та гарний настрій», – розповів співзасновник благодійної організації Артем Ковалик.

Перш ніж почати практикувати методики, які ефективно допомагають долати стрес, інструктори проходили тривале навчання в Індії, Німеччині, Англії та США. Зокрема пані Наталія стала інструктором зі стресу 20 років тому. Її колега пан Артем став сертифікованим інструктором три роки тому, проте практикує дихальні техніки та медитації протягом 16 років.

«Ми вважаємо, що немає поганих людей, проте коли надто багато стресу, то людина поводить себе не надто добре. Відтак у всьому винен саме стрес і якщо його позбутись, то ситуація докорінно зміниться. Щаслива людина – щаслива нація», – переконана Наталія Толстова.

Після підписаного договору про співпрацю з представниками організації, яка, як передбачається, триватиме протягом трьох років, заступник міського голови Андрій Гудим вручив їм подяки за їхню роботу на теренах нашої громади.

«Впевнений, що ті психологічні практики, якими ви залюбки ділитесь з нашими мешканцями, військовослужбовцями та вимушеними переселенцями, допоможуть у подоланні стресових та кризових станів, а співпраця з вами буде плідною та результативною», – зазначив заступник голови міської ради.

Найближчим часом інструктори зі стресу зосереджуватимуть свою увагу на допомозі військовим, яким допомагатимуть долати стрес у бойових умовах. Не оминатимуть увагою і переселенців, освітян та осіб, які постраждали від домашнього насильства.  Працюватимуть зі своїми підопічними як онлайн, так і під час офлайн зустрічей у Володимирі, куди фахівці планують часто навідуватись.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: