17:50, 06 Червня 2019

Дві волинянки хотіли перевести через кордон медичне обладнання

На Волині двом жінкам для особистих потреб, які не пов’язані із підприємницькою діяльністю, знадобилося 75 медичних апаратів.

Про це повідомляє Волинська митниця ДФС.

Двом мешканкам міста Володимир-Волинський для особистих потреб, не пов’язаних  з підприємницькою діяльністю, знадобилося 75 медичних апаратів (термометри, інгалятори, пульсоксиметри, тахометри тощо).

Їх водійка та пасажирка легкового автомобіля, який в’їжджав в Україну смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор» пункту пропуску Устилуг, склали у салоні поряд з іншими «закупами». Загальна вартість обладнання, яке через перевищення дозволеного ліміту вилучили у двох жінок волинські митники – 133 101 грн.

У зв’язку з поширеністю таких правопорушень Волинська митниця ДФС вчергове роз’яснює мешканцям прикордоння правила  ввезення в Україну товару для особистих потреб.

Громадянин, який перебував за кордоном не менше 1 доби (24 години) і перетинає митний кордон України не частіше, ніж 1 раз на 3 доби (72 години) може без сплати митних платежів ввезти через автомобільний чи залізничний пункт пропуску товару для особистих потреб, вага якого не перевищує 50 кг, а фактурна вартість – не більша еквіваленту 500 Євро.

Відтак, за порушення митних правил за статтями 471 (порушення порядку проходження митного контролю) і 472 (недекларування товарів) Митного Кодексу України товар було тимчасово, до рішення суду, вилучили на склад митниці.

Адміністративна відповідність за такі правопорушення  – конфіскація товару та штраф у розмірі 100 відсотків його вартості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: