23:00, 01 Січня 2024

Дружині полеглого військового із Ківерцівської громади вручили його нагороду

Захисника із Ківерцівської громади Олександра Пилипчука нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Нагороду дружині полеглого воїна вручили Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук та начальник групи морально-психологічного забезпечення Луцького РТЦК та СП підполковник Юрій Хомяк.

Довідково: Олександр Пилипчук народився в селі Муравище. Навчався у Муравищенській дев’ятирічній школі, яку закінчив у 1994 році. Повну середню освіту та професійну – за фахом лісовод та тракторист-машиніст – здобув у Маневицькому вищому професійно-технічному училищі № 28.

По його закінченні Олександр був призваний на строкову військову службу. Трудову діяльність розпочав у Ківерцівському держлісгоспі у 2000-му році.

Через три роки одружився. В чудовій сім’ї Вікторії та Олександра Пилипчуків народилося троє дітей – двоє синочків та улюблениця донечка.

У 2014 році, як росія розпочала збройну агресію в Криму та на сході України, Олександра Пилипчука було мобілізовано до лав ЗСУ.

За участь в антитерористичній операції він нагороджений спеціальною відзнакою Президента України.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну 25 лютого 2022 року Олександра знову мобілізовано та направлено на службу до роти охорони при Луцькому районному ТЦК СП.

У січні 2023 року солдата Олександра Пилипчука скерували на службу гранатометником до 109-го ОДШБ десятої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Його життя обірвалося 18 лютого 2023 року біля населеного пункту Роздолівка Донецької області.

Поховали Героя 23 лютого 2023 року на кладовищі в селі Муравище.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: