14:55, 15 Лютого 2019

Дорожники Волині проводять аварійний ремонт автошляхів

Сприятливі погодні умови дозволяють підрядним підприємствам продовжувати роботи з ліквідації аварійної ямковості на окремих автодорогах державного значення в межах Волинської області. Як повідомляє ДП «Волинський облавтодор» 14 лютого 2019 року відповідні роботи виконували 4 ремонтні бригади філій цього підприємства.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Зокрема, бригада Луцької дорожньої дільниці філії «Луцький райавтодор» працювали на автодорозі Т-03-05 Нововолинськ – Іваничі – Павлівка – Локачі. Також аварійні роботи з ліквідації пошкоджень дорожнього покриття виконували на окремих ділянках автошляху М-19 Доманове (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест). Там працювали три бригади дорожньо-ремонтних пунктів філії «Ковельськаї ДЕД».

“Звертаємо увагу користувачів доріг, що проведення робіт з аварійної ліквідації вибоїн дорожнього покриття – це вимушений тимчасовий захід, головною метою якого є забезпечення безпечного руху транспорту автошляхами та недопущення більшого руйнування проїзної частини доріг”, – повідомляють у прес-службі САД Волинської області.

Відтак, закликають всіх учасників дорожнього руху з розумінням ставитися до тимчасових незручностей, що виникають в місцях проведення аварійних робіт, а також неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: