22:02, 19 Травня 2021

Допомога на лікування та житлові проблеми: заступник голови Волиньради провів телефонний прийом громадян

Сьогодні, 19 травня, перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук провів черговий особистий прийом громадян в телефонному режимі, у зв’язку з карантинними обмеженнями, які діють в Україні через пандемію COVID-19.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Так, переселенка з Донеччини Ірина Ростенко, яка нині проживає і працює в Луцьку, звернулась з приводу матеріальної допомоги на лікування. Вона є сиротою та має вроджену ваду серця. Наразі вона має гостру потребу у заміні кардіостимулятора, що є електронним помічником її серця упродовж усього життя.

З приводу вирішення житлової проблеми до першого заступника голови  облради звернувся безхатченко та інвалід III групи Андрій Головченко, який є переселенцем з Дніпропетровщини. Молодий чоловік також просив сприяння у пошуку роботи, адже він має й таку невирішену проблему.

Щодо усіх піднятих переселенцями питань, перший заступник голови обласної ради має намір звернутися за роз’ясненнями та сприянням до профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та інших відомств, установ та організацій, які відповідають за ці напрями.

Окремі волиняни також звернулись Юрія Поліщука з приводу надання допомоги на лікування важких недуг, вирішення соціально-побутових питань, а також щодо ліквідації наслідків пожеж. Нагадаємо, ці кошти передбачені в обласному бюджеті для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, за зверненнями до депутатів обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 16 травня 2019 року № 23/24.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: