09:41, 09 Грудня 2021

До Волинського медінституту приєднають Ківерцівський медколедж

Реорганізація і передача в комунальну власність освітніх закладів, кадрові рішення та питання майна – про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Зокрема, депутати проголосували за те, щоб схвалити угоду між Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад та територій, Волинською обласною радою та КП “Волиньенергософт”про передачу коштів європозики. Начальник відділу майна Михайло Імберовський нагадав що установа працює над масштабним проектом “Термореновація будівель медичних закладів Волині”, який фінансується Європейським інвестиційним банком. В рамках проекту на утеплення комунальних закладів області планується залучити 13 млн. євро.

Ще одне рішення стосувалося приєднання Ківерцівського медичного коледжу до Волинського медичного інституту. Це дозволить оптимізувати систему навчальних закладів та зекономити витрати на утримання адміністративного апарату. Також депутати ухвалили рішення про передачу приміщення на проспекті Волі, 1, де донедавна розташовувалося комунальне підприємство “Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом”. Після реорганізації установа перебазувалася до обласної інфекційної лікарні. Вивільнене ж приміщення нададуть для потреб бюро судмедекспертизи, яке досі розташовується в пристосованих аварійних приміщеннях, що по вулиці Івана Франка.

Схвалили члени майнової комісії і перейменування «Центру науково-технічної творчості учнівської молоді» у “Центр позашкільної освіти “. Таке рішення дозволить розширити можливості установи. “Повноваження і ресурси центру науково-технічної творчості були обмежені виключно тими предметами, які стосуються науки і техніки. Перейменування центру дозволить нам відкрити нове відділення естетичного виховання та інші гуртки, залучити більше дітей та розширити діяльність центру на громади області”,  – аргументувала потребу в перейменуванні в.о. директора центру, депутатка обласної ради Оксана Філіпчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: