08:44, 23 листопада 2023

До Володимира завітали партнери із Кентшинського повіту

22 листопада у Володимирській міській раді відбулась зустріч міського голови Ігоря Пальонки з керівництвом Кетшинського повіту (Республіка Польща) – старостою Міхалом Кохановські та тамтешнім депутатом Ярославом Подгурські.

Про це повідомляють на сайті міста Володимира.

Під час зустрічі, до якої також долучився заступник міського голови Андрій Гудим і начальник відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець, обговорили теперішній стан справ у громадах, об’єднаних партнерськими відносинами. Міський голова Ігор Пальонка подякував очільнику Кентшинського повіту Міхалу Кохановські за всебічну підтримку і таку важливу допомогу у складний для України час.

Цього разу делегація з Кентшинського повіту привезла квадрокоптер “Mavic”, зарядну станцію “EcoFlow” та консерви. Усі ці речі та харчові продукти невдовзі поїдуть на фронт до наших захисників. Окрім цього, для міських бібліотек партнери передали набір книг.

У межах візиту до Володимира гості з Польщі побували у територіальному медичному об’єднанні та центрі первинної медичної допомоги, де ознайомились із тим, як розвиваються медичні заклади нашої громади, а також як організована система охорони здоров’я в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: