16:28, 14 Квітня 2023

До Великодня продуктові набори отримали соціально незахищені жителі Боратинської громади

Цьогорічні Великодні свята вже вдруге країна зустрічає в умовах повномасштабної війни. Але як би там не було – ми готуємось до них, адже Великдень – свято віри, надії та сподівань на краще. Саме тому у ці дні важливо не забувати й про тих, хто не має можливості вийти з дому або купити найнеобхідніше через відсутність коштів.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Аби атмосферу свята відчули у кожній домівці у Боратинській громаді традиційно організували доброчинну акцію. 100 соціально незахищених жителів громади, в тому числі одинокі люди похилого віку, отримали продуктові набори до Великодня. Пакунки з необхідними продуктами для святкового столу вручили працівники Служби у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Боратинської сільської ради. Ініціативу реалізували за підтримки місцевих благодійників – депутатів сільської ради Петра Янюка, Юрія Цейка та члена виконавчого комітету Леоніда Момота.

«Великдень – це свято щирості та доброти і кожна людина незалежно від віку, статі та соціального статусу, хоче вірити в краще, чекає на підтримку та допомогу. Ця акція напередодні світлого дня – гарна підтримка для тих, хто цього найбільше потребує», – кажуть представники Служби у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: