21:47, 13 Червня 2023

До послуг волинських дітей у Лодзі – олімпійський центр

Окрім економічного форуму волинська делегація також мала нагоду ознайомитися з роботою мовно-спортивних таборів, які уряд Лодзького воєводства організував для літнього відпочинку дітей з чотирьох українських областей-партнерів.

Про це повідомляють на сторінці Волинської ОВА у «Фейсбук».

Голова обласної ради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт та керівник управління економічного розвитку й торгівлі облвійськадміністрації Андрій Ткачук кілька годин спілкувалися з волинськими дітьми, які проводять літні вакації у Лодзі. Це майже сотня школярів – переможці різноманітних спортивних та інтелектуальних конкурсів, діти наших оборонців та із соціально-вразливих родин.

«Влада Лодзя для наших дітей надала цілий олімпійський центр. У них дуже активний відпочинок: футбол, волейбол, гімнастика, плавання, усілякі естафети. Я вражений тутешньою спортивною інфраструктурою і дуже хочу, щоб і у нашій області з’явилося подібне. І у нас є плани. Олімпійську тренувальну арену ми хочемо створити на базі Шацької громади. На березі Світязя будується сучасний спортивний комплекс Волинського національного університету. Однак війна завадила і старту нових проектів, і завершенню розпочатих. Впевнений, що після перемоги нам усе вдасться», – висловив сподівання Григорій Недопад.

Керівники області також навідалися і до соціального закладу, де в евакуації перебувають два десятки вихованців Головненської спеціальної школи – це сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які потребують особливого освітнього середовища.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: