10:12, 21 Серпня 2021

До любешівських платників податків телефонують шахраї

Телефонні шахраї телефонують до підприємців Любешівщини, представляються одним із керівників податкової служби Волині і пропонують вирішити проблемні питання за окрему винагороду,  — повідомили в секторі з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області.

Ці наразі невстановлені особи не мають жодного відношення до податкової служби, — наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Більш того, податкова служба активно та ефективно впроваджує дистанційний формат взаємодії з бізнесом за посередництвом електронних сервісів, що виключає особисте спілкування, відтак – суб’єктивний чинник та корупційні ризики.

Про факти зловживань, можливі порушення антикорупційного законодавства посадовцями податкової служби варто інформувати сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області на електронну адресу vl.kor@tax.gov.ua, або за номером телефону у м. Луцьку (0332)777171.

Інформація у такому повідомленні повинна стосуватися конкретної особи та містити фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплена доказами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: