14:56, 30 Серпня 2018

До Луцька з концертом приїде Степан Гіга

У Луцьку відбудеться концерт Степана Гіги.

Про це повідомляють організатори.

Степан Гіга віддає всього себе музиці, при цьому залишається дбайливим батьком і зразковим сім’янином. Його творчість світиться позитивом. Сам артист – завжди в прекрасному настрої. Активний і талановитий він заслужено входить в число кращих представників Золотого Фонду вітчизняної естради.

Не зважаючи, на те, що у Степана Гіги та його дітей – Степана (Steveg) і Квітослави є власна сольна кар’єра, їхні спільні виступи під час концертів у різних куточках України та поза її межами вже стали для родини традиційними. І це передусім тому, що для них це – чудова можливість якомога більше часу проводити разом. І саме діти та сім’я й надихають артиста творити й дарувати своїм слухачам позитивні емоції.

«Я завжди стверджував, що буду щасливий, коли хоча б одна пісня з мого репертуару буде відома. Якщо після концерту люди наспівують якусь фразу з пісні – моя праця не даремна», – говорить співак.

Сьогодні в скарбничці Степана Гіги – три альбоми. Артист також займається розвитком молодих талантів у своїй студії звукозапису “GIGARecords”.

«Біла вуаль», «Весілля», «Достигає вишня», «Мандрівний скрипаль», ці та багато інших пісень є улюбленими для багатьох. Поряд з іншими композиціями вони обов’язково пролунають на  концерті.

Концерт відбудеться 2 жовтня.

Квитки на концерт можна придбати у касі “#TikhonovAgency” (стадіон “Авангард” зі сторони меморіалу – Проспект Василя Мойсея), з 11:00 до 20:00, щодня та на сайті kasa.in.ua.

Довідка за телефонами – +380 66 555 79 86, +380 97 376 85 93.

Організатор – Івент-агенція “Tikhonov сoncert and event agency”.

Подія у “Фейсбук” та “Іnstagram”. Розіграші квитків від агенції за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: