15:00, 12 Липня 2018

До Луцька приїхав заступник Міністра молоді та спорту України. ФОТО

Сьогодні, 12 липня, після офіційного візиту у стінах Луцької міської ради заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема разом із заступником міського голови Костянтином Петрочуком та радником міського голови Ігорем Поліщуком зустрілися із представниками активних молодіжних громадських організацій міста та членами Молодіжної ради міста Луцька. Основна мета зустрічі – обговорення перспектив розвитку Луцького молодіжного центру, що стане осередком практичної роботи із молоддю Луцька.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Зустріч відбулася у приміщенні поблизу іподрому, що у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Саме цю будівлю планують переобладнати у Молодіжний центр.

За словами заступника Міністра молоді та спорту України Олександра Яреми, аби такі центри успішно працювали, потрібно, перш за все, працювати з молоддю.

“Це повинен бути відкритий простір для напрацювання креативних ідей. На загальнодержавному рівні Молодіжний центр – не що інше, як платформа для ефективної комунікації органів місцевої влади із активними молодими людьми. А для молоді – це чудове місце, яке дає безліч можливостей проявити себе, розвиватись у компанії однодумців, будувати успішне майбутнє. Хочу відзначити, що місто Луцьк та загалом Волинська область активно рухаються у цьому напрямку та показують достойний приклад іншим областям”, – акцентував Олександр Ярема. Варто зазначити, що минулого року дві молодіжні ініціативи із Волині, зокрема «Lutsk night cinema» та Центр молоді «Нові крила» у Нововолинську – увійшли у десятку найкращих молодіжних практик України.

У вітальному слові заступник міського голови Костянтин Петрочук зазначив, що наше місто активно розвиває молодіжну політику та налагоджує ефективну співпрацю із молодіжними організаціями, представниками учнівського та студентського самоврядування.

“Нещодавно у Луцьку було створено Молодіжну раду. А сьогодні ми зібралися у приміщенні, у якому незабаром буде створено Молодіжний центр. Молодь самостійно зможе вирішувати, що тут повинно бути, вносити свої пропозиції та ідеї”, – додав він.

Про доцільність облаштування Молодіжного центру саме у цьому місці розповів радник міського голови Ігор Поліщук. За його словами, раніше свої офісні приміщення просили розмістити тут працівники Луцького зоопарку, розглядалися й інші варіанти. Та все ж вирішили створити осередок для активної молоді.

“Це чудове місце для створення Молодіжного центру, адже він буде розташований у Центральному парку імені Лесі Українки. Навколо нього розміщені не менш цікаві місця, такі як Луцький зоопарк. Також тут буде професійний ВМХ-стадіон та інші спортивно-розважальні зони, а ще незабаром відновить роботу ФСТ “Спартак”. Тут будуть створені усі умови для розвитку, відпочинку та цікавого дозвілля молоді”, – зазначив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: