21:18, 28 Липня 2022

До Луцька з’їхались керівники чи не усіх водоканалів України

Доступні фінансові інструменти для глибокої модернізації об’єктів ВКГ (на прикладі придбання КП «Луцькводоканал» у лізинг мобільного цеху зневоднення осаду стічних вод). Практичний семінар під такою назвою зібрав у Луцьку керівників чи не усіх водоканалів України.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Завітав на захід і Луцький міський голова Ігор Поліщук. Він привітав присутніх та побажав плідної роботи.

“Той, хто відвідує наше місто вперше — бажаю, щоб Луцьк залишив у вас гарні враження та спогади, а ті емоції, які відчуєте, щоб заставили вас повернутись до нас знову. А той, хто відвідує нас вже не вперше — помітить позитивні зрушення в житті нашої громади та міста, які відбулися за цей час”, – зазначив він.

“Керівник нашого комунального підприємства намагатиметься переконати вас, що “Луцькводоканал” – одне з найкращих підприємства нашої громади та один з найкращих водоканалів в Україні. Він розповість про усі інноваційні та грантові проекти, проекти міжнародної фінансової підтримки, які ми реалізовуємо в нашому місті, про цікаві підходи в управлінні підприємством, стратегію та інше, що може бути практично втілено в житті ваших підприємства та ваших міст”, – звернувся Ігор Поліщук до присутніх керівників підприємств водопостачальної галузі нашої держави.

Директор КП “Луцькводоканал” Віктор Гуменюк відзначив вагомий внесок міської влади у діяльності комунального підприємства.

“Влада має дуже якісну комунікацію зі своїми мешканцями, а це – спонукає усіх нас задовольняти їх потреби за усі запитами, які вони ставлять. Наше підприємство в пріоритеті у міського голови. Ми це всі бачимо та розуміємо, тому що разом втілюємо дуже багато проектів”, – наголосив Віктор Гуменюк.

Виступив перед присутніми й Президент Асоціації “Укрводоканалекологія” Дмитро Новицький. Він розповів про перспективи розвитку водопровідної галузі та зазначив, що підприємства повинні оптимізувати свою роботу. Також він повідомив, що необхідно відновити роботу над коригуванням стратегії розвитку галузі. Документ, за його словами, має бути переглянутий з урахуванням тих проблем, які виникли у водоканалів під час військового часу. Окрім того, планують створити окрему групу управління проектами, аби втілювати програми з відновлення водопровідних підприємств, які зруйновані та тих, які потребують модернізації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: