22:43, 20 Липня 2021

До Луцька завітає Тріо «Мар’яничі» з музичною коктейль-виставою «Спеції»

У межах Луцької літературної резиденції «Місто натхнення» львівське тріо «Мар’яничі» презентує «смачні» композиції, тексти і музику до яких створила співзасновниця «Видавництва Старого Лева» і вокалістка гурту Мар’яна Савка.

У компанії піаніста Юрка Романіва і гітариста Сергія Гуріна 23 липня у закладі «Тераса Парк» (Центральна алея в парку) звучатиме мікс поезії та мелодій у жанрі блюзу, танго, босанови. Спеції додають смаку й емоцій, саме тому музика «Мар’яничів» з присмаком ванілі, кориці, шафрану і не тільки.

Мар’яна Савка розповідає концепцію авторської коктейль-вистави «Спеції»: «Життя без смаку — прісне і нецікаве. Спеції — те, що дає присмак, те, що пробуджує уяву. Наші сильні емоції, наші непричесані почуття — то спеції, які дають нам відчуття, що ти живеш — кохаєш, втрачаєш, вмираєш від страху, кричиш від радості. Коктейль-концерт — чуттєві вірші і пісні, вишукані напої. Все, що робить нас живими і ледь сп’янілими від емоцій».

Початок — о 19:00.

Довідково:

Тріо «Мар’яничі» — творчий експеримент Мар’яни Савки, Сергія Гуріна й Юрка Романіва. Їхні композиції — мікс сучасної поезії та музики у жанрі блюзу, танго, босанови. У репертуарі тріо близько 30 авторських композицій. Існують три роки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: