22:45, 24 Червня 2022

До Луцька завітали представники галузі культури з Рівного

З робочим візитом у Луцьку побували працівники культури, креативних індустрій, митці, а також представники органів влади з міста Рівне.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Під час зустрічі у департаменті культури обговорили низку питань, серед яких – формування та реалізація програми розвитку культури громади, залучення аудиторії, підготовка та упровадження культурно-мистецьких проектів тощо.

Директор департаменту культури Тетяна Гнатів розповіла про мережу комунальних закладів культури та їх функціонал, про співпрацю з громадським сектором, реалізацію міжнародних програм та проектів, поділилася досвідом організації роботи закладів у воєнний час, відповідала на численні питання колег.

Після огляду приміщення Палацу культури відвідали музичну школу № 1 ім. Ф. Шопена, де директор Ольга Чуріна ознайомила з роботою закладу та арт-терапевтичного центру, що активно діє на базі школи з часу уведення воєнного стану, розповіла про участь школи у проекті НЕФКО та модернізацію роботи закладу загалом.

У бібліотеці-студії «ДІМ» її директор Ніна Бочарова провела квест-тур, де ознайомила присутніх з різними напрямками діяльності закладу, презентувала мистецьку майстерню, блог-студію, читальну залу, кімнату подій.

У процесі зустрічі домовилися про творчу співпрацю та реалізацію спільних мистецьких проектів.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: