12:07, 06 Березня 2023

До Луцька прибула технічна допомога від польських партнерів

В рамках договору пожертви між Ґданською Фундацією та Луцькою міською радою до Луцька прибув вантаж із технічною допомогою для теплопостачальних підприємств України, що постраждали від війни.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Так, договором передбачили передачу польською стороною вживаного, але повністю технічно-справного насосного обладнання різної потужності, клапанів та кульових кранів різного діаметру та інших елементів інфраструктури теплопостачання.

В цьому процесі, де ініціативною стороною виступила Ґданська Фундація в особі Кароля Ґзиля, заступника голови правління, за всебічної підтримки координатора технічної допомоги від Польщі Юрія Жерліцина та за організаційного сприяння Луцького міського голови Ігоря Поліщука, ДКП «Луцьктепло» виступило логістичним центром, який організував та взяв на себе доставку з міста Хелма до Луцька та забезпечив тимчасове складування.

Незабаром обладнання передадуть містам, яким воно потрібно, а кілька елементів насосного обладнання – як погодили з польською стороною: в якості покриття витрат, понесених при доставці, – передадуть ДКП «Луцьктепло».

Підприємство та Луцька міська територіальна громада висловлюють вдячність Ґданській Фундації за довіру та переконані, що передане обладнання якнайкраще сприятиме відновленню теплопостачання в тих регіонах, що найбільше постраждали від агресії росії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: