15:08, 07 Січня 2023

До Ковеля завітали благодійники із міста-партнера Вальсроде

Хороший друг міста Міхаель Хааке з німецького Вальсроде впродовж майже 30 років приїжджає у ці новорічно-різдвяні свята у Ковель і привозить гостинці дітям з непростою долею.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Цьогоріч попри війну він не зрадив своїй багаторічній традиції та зі своїми друзями з благодійного товариства “Допомога дітям Ковеля” – знову у  місті.

“Ковель став для мене другою домівкою. Частина мого серця знаходиться тут. Мені важливо відчувати те, що й ви у цей нелегкий період для України. І саме тому хочеться більше допомагати та підтримувати ковельчан”, – поділився Міхаель під час зустрічі з міським головою Ігорем Чайкою.

Якщо раніше організація з Вальсроде опікувалась більше людьми з непростою долею, то з 24 лютого вони активно займаються також гуманітарною допомогою, яка необхідна для життєдіяльності міста.

Ігор Чайка подякував Міхаелю та його команді, мешканцям Вальсроде за підтримку.

“Співпраця з нашими партнерами допомагає залишатись сильними та бути впевненими, що країни Європейського союзу з нами і ми обов’язково переможемо”, – наголосив мер.

Благодійне товариство організувало гуманітарні вантажі з одягом, продуктами харчування, засобами гігієни. Також чимало техніки надійшло з німецького міста Вальсроде. Пожежний автомобіль отримали рятувальники, Ковельське МТМО – реанімобіль, ГО «Реабілітаційний центр» – бус для перевезення маломобільних груп населення.

А МЦ “Спорт для всіх” – трактор John Deere Herbie 400, який задіяний на обслуговуванні футбольних полів. КП “Добробут” – навантажувач одноківшевий.

Після того, як в Україні виникли проблеми з електропостачанням, 12 малих та кілька потужних генераторів передали у Ковель з Вальсроде: два — для УВКГ “Ковельводоканал”, один — ПТМ “Ковельтепло” і ще один — пожежній частині.

Міський голова разом з Міхаелем Хааке побували на підприємствах, де їм продемонстрували роботу резервних джерел живлення.

У ці новорічно-різдвяні дні гості з Німеччини привезли знову ж таки гуманітарну допомогу, а також подарунки для дітвори, для своїх хороших друзів, яких у них дуже багато у Ковелі.

Вони побували у будинку для одиноких людей, у хоспісі, ГО «Реабілітаційний центр», медичному коледжі. Зустрілись з представниками ГО “Спарта”, ГО “Добродія в дії”.

Сьогодні Міхаель разом зі своїми друзями роздали 100 гостинців для діток, які потребують підтримки, діток воїнів, якими опікується міський центр соціальних служб.

У подарунок наші талановиті юні ковельчани підготували концерт для Міхаеля та його друзів, разом усі колядували. Побажали щасливого Різдва, переможного року та миру Україні.

“Радісно, що Ковель має таких друзів, які у такі складні часи — разом з нами. Нехай добро повертається їм сторицею”, – на завершення зустрічі сказав міський голова Ігор Чайка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: