19:54, 22 Березня 2022

До Горохівської громади прибув черговий гуманітарний вантаж з Польщі

До Горохівської громади вже всьоме прибув вантаж з братньої Польщі. Збір допомоги ініціювала громада міста Плоцьк на чолі з Пшемеком Цибульським та Юрієм Гнатюком. Благодійники потурбувалися про військових та переселенців, основна частина вантажу — теплий одяг, дитячий одяг та іграшки, постільна білизна, медикаменти. Основним ж вантажем є засоби протихімічного захисту населення на суму понад 500 тисяч гривень, котрі безкоштовно передала фірма «OXYLINE» (м.Плоцьк). Постійну фінансову допомогу запропонувала фірма «Drogerae Polskie».

Про це інформують на сайті Горохівської громади.

Отриманий вантаж розподілять між внутрішньо переміщеними особами, які мешкають на території громади та мешканцями, які потребують соціальної підтримки. Постійно громадою відправляються вантажі для нагальних потреб військових — Захисників України.

“Щиро дякуємо нашим іноземним партнерам за надану допомогу. Будь-яка підтримка сьогодні є неоціненною, вона рятує життя наших мешканців, допомагає нам вистояти і перемогти”, — коментують у громаді.

Польські колеги вже здійснили сім рейсів, привезли продукти харчування тривалого зберігання, одяг, засоби гігієни, ліки, ліхтарики, рації, акумулятори, тактичні рукавиці та окуляри, військову екіпіровку та ін. Допомогу направили військовим, територіальній обороні, тимчасово переміщеним особам, які зараз живуть у громаді.

«Висловлюємо щиру подяку нашим польським партнерам – громаді міста Плоцьк за надану допомогу та підтримку. Немає сумнівів у тому, що ми вистоїмо та переможемо, адже ми не одні!», — наголосив міський голова Віктор Годик, вручивши пану Цибульського Подяку Горохівської міської ради.

У свою чергу волонтер зазначив, що підтримка братньої Польщі буде до повної перемоги України над агресором.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: