23:07, 28 Травня 2019

До бюджету Луцька стягнули понад 330 тисяч гривень

До бюджету Луцька завдяки втручанню прокуратури із забудовника стягнули понад 330 тисяч гривень незаконно повернутих йому коштів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Луцька місцева прокуратура звернулася до господарського суду Волинської області з позовом в інтересах держави в особі Луцької міської ради до приватного підприємства та житлово-будівельного кооперативу.

Прокурори з’ясували, що у січні  2018 року між Луцькою міською радою та приватним підприємством укладено договір про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Луцька щодо об’єкта будівництва на вулиці Ковельській в обласному центрі Волині.

Замовник будівництва зобов’язався внести і вніс у бюджет міста понад 3 млн. грн. пайової участі у розвитку інфраструктури Луцька.

У липні 2018 року рішенням Луцької міської ради забудовнику на понад 330 тис. грн. зменшили розмір пайової участі у зв’язку з передачею до комунальної власності територіальної громади міста квартири. Кошти перерахували на рахунок житлово-будівельного кооперативу.

Проте цю квартиру надали у власність не комусь із лучан, які перебували на квартирному обліку та потребували поліпшення житлових умов, а громадянці, яка на квартирному обліку не перебувала, але її помешкання було знесене задля уможливлення будівництва багатоквартирного будинку – і підприємство в такий спосіб усього лиш виконало взяті на себе зобов’язання перед цією громадянкою.

Отож прокурори у суді наполягали на визнанні рішення міськради незаконним та стягненні із забудовника безпідставно повернутих йому коштів.

Господарський суд області частково задоволив вимоги прокуратури, визнавши недійсною додаткову угоду до договору пайової участі у розвитку інфраструктури міста та постановивши стягнути із забудовника усю суму незаконно повернутих йому коштів.

Нині прокурори відстояли свою позицію і у господарському суді апеляційної інстанції, відтак забудовнику доведеться повернути кошти у бюджет міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: