09:42, 23 Вересня 2022

До бюджету Луцька сплатили понад 32 мільйони гривень податку на нерухомість

Оподаткування нерухомості в обласному центрі Волині у січні-серпні цього року додало міському бюджету понад 32 мільйони гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Нагадуємо, що мешканці Луцької міської громади можуть провести звірку щодо заборгованості зі сплати майнових податків у Центрі обслуговування платників.

Оскільки Волинь належить до регіонів, у яких не ведуться активні бойові дії, Головне управління ДПС у Волинській області рекомендує всім платникам своєчасно виконувати податкові зобов’язання, а громадян-власників нерухомого майна податківці просять перерахувати до місцевого бюджету заборговані за минулі роки суми податку на нерухомість.

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на веб-порталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у Центрах обслуговування платників, що діють при державних податкових інспекціях області.

Якщо ж нерухоме майно придбане у минулі податкові періоди за доходи, з яких не сплачено податків, громадяни можуть скористатися правом на одноразове добровільне декларування.

Особи, які задекларують такі активи, за умови перерахування одноразового збору, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому.

Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: