12:36, 21 Грудня 2021

До бюджету Луцька сплатили 49,2 мільйона гривень податку на нерухомість

Оподаткування нерухомості в обласному центрі Волині протягом січня-листопада цього року додало міському бюджету 49,2 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Сума сплаченого юридичними та фізичними особами податку на нерухомість в обласному центрі на 3,2 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

Нагадаємо, що до 1 липня фахівці податкової служби формували і надсилали податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухомість громадянам. Кожен власник нерухомості має право на звірку з органами ДПС щодо нарахованої суми податку та відображення у базах даних інформації про належне майно. Таку звірку можна провести в Центрі обслуговування платників.

Якщо ж власник придбав нерухоме майно за доходи, з яких не повною мірою сплачував податки, то саме зараз він має законні підстави легалізувати набуті активи, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті та подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: