14:16, 11 Грудня 2020

До бюджетів громад Волині спрощенці сплатили 588 мільйонів гривень єдиного податку

Протягом січня-листопада цього року волинські господарюючі суб’єкти, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 588 мільйонів гривень єдиного податку.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Сума сплаченого на Волині єдиного податку на 7,8 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до місцевих бюджетів спрямували фізичні особи-підприємці – 460,5 мільйона гривень.

«Тобто, представники мікробізнесу, всупереч вкрай негативним економічним наслідкам світової пандемії  COVID-19, виконують свої податкові зобов’язання своєчасно. Останні податкові новації щодо звільнення підприємців І групи спрощеної системи оподаткування від сплати єдиного податку на шість місяців, звісно ж, вплинуть на стан податкових надходжень у майбутніх періодах. Але саме ця категорія платників нині потребує уваги і преференцій від держави з тим, щоб продовжити підприємницьку діяльність», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що податкова служба максимально опікується питаннями якісного податкового супроводу малого бізнесу.

«Сучасні технології, що активно впроваджуються в процес адміністрування податків, дозволяють кожному платнику спілкуватися з нами дистанційно. Тобто, підприємці можуть звітуватися, отримувати актуальну інформацію та виконувати податкові зобов’язання швидко та в зручний час через Електронний кабінет. Просимо платників до завершення фінансового року отримати електронний цифровий підпис і стати активним користувачем електронних сервісів ДПС», – підсумувала Світлана Савчук.

Нагадаємо, що віднедавна спілкуватися з податковою службою дистанційно можна за допомогою сервісу «InfoTAX».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: